Fortepijono skyrius

 

Metodinio būrelio pirmininkė, mokytoja metodininkė Vilma Grigaitienė

              Mokytoja metodininkė Valė Stumbrienė

              Vyr. mokytoja Rūta Marcinonienė

              Vyr. mokytoja Alma Onaitytė

              Mokytoja metodininkė Rima Vekterienė

Mokykloje ir jos skyriuose (Veisiejuose, Seirijuose) fortepijono klasėje mokslas trunka 7 metus. Taip pat mokiniai gali lankyti išplėstinio ugdymo ir mėgėjų skyrius.

 Nuo 2007 metų mokyklos fortepijono skyrius organizuoja kasmetinį respublikinį techninės pjesės konkursą „Allegro“. Šiame konkurse dalyvauja moksleiviai iš įvairių respublikos muzikos ir meno mokyklų.

Lazdijų meno mokyklos jaunieji pianistai dalyvauja respublikiniame jaunųjų pianistų  festivalyje - maratone Kaune, respublikiniuose konkursuose ,,Linksmieji pirštukai“, „Skambinu su draugu“, „Linksmos natos“, „Sentimentai valsui“, ,,Judančio pasaulio ritmais“, Trakų meno mokyklos organizuojamame „Šiuolaikinės muzikos festivalyje“, konkurse Iš šių renginių mokiniai dažnai grįžta su diplomais ar laureatų vardais.

Meno mokykloje kasmet vyksta Kalėdiniai fortepijono skyriaus mokinių ir mokytojų koncertai tėvams ir miesto visuomenei, techninės perklausos, instrumentinių ansamblių, akademiniai koncertai ir kt. renginiai. Fortepijono skyriaus mokytojai ir jų mokiniai nuolat savo koncertiniais pasirodymais papuošia mokyklos, miesto ir rajono renginius.

Graži dalykinė ir  koncertinė draugystė mus sieja su Kalvarijos, Vilkaviškio, Lenkijos Respublikos Lukovo miesto muzikos mokyklomis bei Baltarusijos Respublikos Gardino miesto gimnazija nr.5.