Instrumentinės muzikos skyrius

 

Metodinio būrelio pirmininkė, akordeono mokytoja metodininkė Irina Gudebskienė

Akordeonas: vyr. mokytoja Rasa Sabaliauskienė

                       vyr. mokytoja Dangirutė Goštaltavičiūtė - Joneikienė

                       vyr. mokytojas Artūras Šliažas

                       vyr. mokytoja Rūta Vaičaitienė

Pučiamieji instrumentai: mokytojas Deimantas Pavilonis

                                       mokytojas Žydrūnas Joneikis

                                       mokytojas Valdemaras Krukonis (pučiamieji ir gitara)

Gitara: mokytojas Linas Bankauskas

Smuikas – vyr. mokytoja Diana Klemkaitė

 

Nuo 2010 m. susijungus akordeono, pučiamųjų ir styginių specialybėms į vieną, metodinė grupė pervadinta Instrumentinės muzikos skyriumi. Čia vaikai, nuo 7-12 metų, mokosi groti akordeonu, pučiamaisiais, gitara ir smuiku.

Pedagogai nuolat tobulina savo žinias seminaruose, konferencijose, dalyvauja įvairiuose rajono, respublikos ir tarptautiniuose renginiuose, aktyviai dalyvauja LAA veikloje ir yra koncertuojantys muzikantai.

Daugelis jau net neįsivaizduoja Lazdijų rajono renginio be šio skyriaus moksleivių pasirodymų -soliniai numeriai ir įvairios sudėties ansambliai. Na, o patys darbščiausi ir gabiausi mokiniai, atstovauja Lazdijų meno mokyklą respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose.

Svarbiausi renginiai ir laimėjimai: Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas Italijoje Val Tidone mieste 2014 m. - I vietos laureatas Mangirdas Kundrotas (mokyt. I. Gudebskienė); Tarptautinis akordeonistų konkursas Čekijoje „Ostrava 2014“- III vieta Mangirdas Kundrotas (mokyt. I. Gudebskienė); Tarptautinis konkursas Kupiškyje „Jaunieji talentai“- diplomantas Mangirdas Kundrotas (mokyt. I. Gudebskienė), LAA tarptautinis konkursas „Vilnius 2011“, KAD tarptautiniai konkursai „Ascoltate 2012“, „Kaunas Sonorum“ ir daugelis kitų konkursų, kuriuose moksleiviai laimi prizines vietas ir kartu su pedagogais plečia savo žinių ir patirties akiratį.

Instrumentinės muzikos skyrius organizuoja du respublikinius laukiamus renginius, kurie vyksta kas antrus metus. Tai nuo 2005 m. gyvuojantis akordeono muzikos festivalis „Muzikos skrynelė“ ir nuo 2010m. – šeimyninio muzikavimo konkursas „Mes-tai muzika“.