Sveikiname konkurso „Sveiko maisto ženklas“ laureates - Moniką Šoliūnaitę, Dagną Krapavickaitę, Karoliną Aleksandravičiūtę!

Gruodžio 4 d. Lazdijų viešojoje bibliotekoje vyko Lazdijų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuota konferencija ,„Sveiki vaikai – sveika ateities visuomenė“. Konferencijos metu buvo apdovanoti konkurso „Sveiko maisto ženklas“ laureatai – 3 mūsų mokyklos dailės skyriaus mokinės: Monika Šoliūnaitė, Dagna Krapavickaitė, Karolina Aleksandravičiūtė . Prizininkėms buvo įteikti puodeliai su sveiko maisto ženklu, kurį sukūrė Monika Šoliūnaitė, taip pat apdovanotos ir mokines ruošusios mokytojos  - Ala Dumbliauskienė ir Rita Vaickelionienė. Konferencijos dalyvius sveikino mūsų mokyklos choreografijos skyriaus šokėjai (mokytoja Loreta Vyrva), bei pop grupė ,,Či - ki -ta"(vadovės Renata Mockevičienė ir Diana Tulabienė). Sveikiname konkurso nugalėtojas ir jų mokytojas!