Vadovų susitikimas

Balandžio 17 d. Lazdijų meno mokykloje sulaukėme garbingų svečių, pas mus svečiavosi Dzūkijos regiono meno ir muzikos mokyklų vadovai. Sveikinimo žodį tarė ir Lazdijų rajono savivaldybės mero atminimo dovanas įteikė Lazdijų rajono administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Jūratė Jasiulevičienė. Susirinkusius Dzūkijos regiono vadovus sveikino Lietuvos meno ir muzikos mokyklų vadovų asociacijos prezidentė, socialinių mokslų daktarė Aldona Vilkelienė. Muzikinius numerius svečiams dovanojo Erika Laukionytė ir choreografijos skyriaus šokėjai (mokytojos Diana Tulabienė ir mokytoja Miglė Kazakevičiūtė) bei virtuozišku atlikimu stebino tik iš konkurso Italijoje grįžęs ir II vietą laimėjęs akordeonistas Mangirdas Kundrotas (mokytoja Irutė Gudebskienė). Lazdijų meno mokyklą pristatė direktorė Renata Mockevičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Tulabienė. Mokyklos administracija ir visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi Lazdijų rajono savivaldybės bei  mero Artūro Margelio parama tiek įgyvendinant Europos Sąjungos projektą, tiek finansine parama vykstant mokiniams į konkursus užsienyje ir Lietuvoje. Svečiai žavėjosi renovuotos  mokyklos edukacinėmis erdvėmis, apžiūrėjo eksponuojamą dailės skyriaus suaugusiųjų keramikos ir odos darbų parodą (mokytojai Rita Vaickelionienė ir Valdas Dumbliauskas).

Savo vadybine patirtimi, aktualijomis iš savo mokyklų dalijosi Alytaus muzikos mokyklos direktorė Aldona Vilkelienė, Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos direktorė Irena Abromavičienė, Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos direktorė Nijolė Pavasarienė, Birštono meno mokyklos direktorė Laimutė Raugevičienė bei Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Vytautas Andriuškevičius.

Aptarus Dzūkijos regiono meno ir muzikos mokyklų šiandieninę situaciją bei perspektyvas, visi vykome į Veisiejų regioninį parką.  Nuoširdžiai dėkojame Veisiejų regioninio parko vadovei Linutei Žukauskienei už šiltą  priėmimą bei turiningą ir įvairiapusę edukacinę programą. Mūsų svečiai džiaugėsi ne tik dalykiniu ir metodiniu vadovų susitikimu, bet ir įspūdžiais, kuriuos patyrė atvykę į Lazdijus. Nebūtume tikri dzūkai, jeigu nepriimtume svečių dzūkiškai: visi skanavome bandų, keptų tikrame dzūkiškame pečiuje.

Mes džiaugiamės priėmę garbingus svečius, kuriems tikrai turėjome ką parodyti savo gražiame rajone. Vertindami ir brangindami savo gimtąjį kraštą, šias vertybes perduokime augančiai jaunajai kartai.