,,Šoks tėvelis suktinį"

Gruodžio 5 dieną, Lazdijų meno mokyklos mokiniai su mokytoja  Edita Česnuliene vyko į Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyrių, kur vyko jau ketvirtus metus organizuojamos Vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos „Šoks tėvelis suktinį“ finalinis renginys. Šis projektas yra inicijuojamas ir remiamas Lazdijų rajono savivaldybės.
Renginio metu susitikome su mūsų krašto armonikieriumi Romu Dudzinsku, kuris mums papasakojo apie šį instrumentą bei, žinoma, pagrojo smagių kūrinių. Buvo labai smagu ir linksma, todėl mokytojos Rasos Sabaliauskienės paraginti, visi smagiai sušokome keletą šokių. Vėliau vaišinomės dzūkų krašto tradiciniais patiekalais. Už šią vakaronę esame dėkingi jos organizatorei ir vedančiajai Rasai Sabaliauskienei, armonikieriui Romui Dudzinskui ir Veisiejų technologijos ir verslo mokyklos bendruomenei.
Renginio pabaigoje, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Tulabienė įteikė Lazdijų meno mokyklos direktorės Renatos Mockevičienės padėkas, šio projekto organizatorėms Editai Česnulienei ir Rasai Sabaliauskienei. Smagu, kad artėjančių švenčių šurmulys, neužgožia mokinių domėjimosi savo tautos papročiais: muzika, šokiu, kulinariniu paveldu.

Projekto vadovė Edita Česnulienė