Pereiti į pagrindinį turinį

Fortepijono skyrius

Fortepijono skyrius

Metodinės grupė vadovė, mokytoja metodininkė Vilma Grigaitienė

              Vyr. mokytoja Rūta Marcinonienė

              Vyr. mokytoja Alma Dumbravienė

              Vyr. mokytoja Jūratė Petraškevičienė

              Mokytoja metodininkė Rima Vekterienė

             Mokytoja Edita Česnulienė

             Mokytoja Ligita Motiejūnienė

             Mokytoja metodininkė Vita Naujikienė

Lazdijų meno mokyklos fortepijono skyrius įkurtas 1967 metais. Šiame skyriuje mokslas trunka 7 metus. Taip pat mokiniai gali mokytis pagal mėgėjų ugdymo programą ar mokslą tęsti pagal išplėstinio ugdymo programą.
Kiekvienais metais Lazdijų meno mokyklos jaunieji pianistai dalyvauja respublikiniuose festivaliuose bei konkursuose: jaunųjų pianistų festivalyje - maratone Kaune, ,,Linksmieji pirštukai“, „Etiudas ir ne tik“, „Sentimentai valsui“ ir kt. Iš šių renginių mokiniai dažnai grįžta su diplomais ar laureatų vardais.
  Nuo 2007 – ųjų, kas antri metai, mokyklos fortepijono skyrius organizuoja respublikinį techninės pjesės konkursą „Allegro“. Šiame konkurse dalyvauja moksleiviai iš įvairių respublikos muzikos ir meno mokyklų. Taip pat organizuojame renginius, kuriuose talentingiausi meno mokyklos mokiniai ir jų mokytojai turi galimybę pasirodyti, pabendrauti ir pasidalinti patirtimi su kitų respublikos meno mokyklų gabiausiais ugdytiniais ir pedagogais.
  Meno mokykloje kasmet vyksta Kalėdiniai ir kiti fortepijono skyriaus mokinių ir mokytojų koncertai tėvams ir miesto visuomenei. Šio skyriaus mokytojai ir jų mokiniai nuolat savo koncertiniais pasirodymais papuošia mokyklos, miesto ir rajono renginius.