Pereiti į pagrindinį turinį

Išvyka į Birštono meno mokyklą

kvietimas

Išvyka į Birštono meno mokyklą

2026-06-22

Birželio 16 d. Lazdijų meno mokyklos kolektyvas lankėsi ir sėmėsi gerosios patirties Birštono meno mokykloje. Birštono meno mokyklos direktorė Rasa Norvilienė supažindino su mokyklos veikla, pasiekimais, puoselėjamomis tradicijomis.

Susitikimo metu dalijomės gerąja darbo patirtimi, aptarėme ugdymo metodus, mokinių kūrybiškumo ugdymo galimybes ir bendradarbiavimo perspektyvas.

Dėkojame Birštono meno mokyklos direktorei ir pavaduotojai už šiltą priėmimą. 💐