Pereiti į pagrindinį turinį
Baigimo metai 2021

Dailės skyrius (29 laida)

    1. Gerda Pakruopytė

2. Domantas Aleksandravičius

3. Augustė Zablackaitė

4. Miglė Abromavičiūtė

5. Rugilė Sajatauskaitė

6. Aistė Maselskaitė

7. Viktorija Tamkevičiūtė

8. Edgaras Samuolis

9. Visvaldas Žibūda

Fortepijono skyrius (47 laida)

1. Lidija Maslauskaitė

2. Skaistė Ulytė

3. Kamilė Koroliovaitė

Akordeono skyrius (49 laida)

1. Emilis Slančiauskas

2. Benas Štukauskas

3. Augustas Bundzaitė

Chorinis dainavimas (33 laida)

1. Gabrielė Ivanovaitė

2. Gintarė Kunsevičiūtė

Saksofonas (13 laida)

1. Gustas Mankus

Išilginė fleita (3 laida)

1. Augustė Laibinytė

Estradinis dainavimas (14 laida)

1. Viltė Tulabaitė

2. Samanta Plytnykaitė

3. Meda Kmieliauskaitė

image
Baigimo metai 2020

Dailės skyrius (28 laida)

1. Gabrielė Samuchovaitė

2. Gerda Novikaitė

3. Goda Novikaitė

4. Simona Lapaitytė

5. Andželika Radkevičiūtė

6. Viltė Mikelionytė

7. Dija Urbanskaitė

8. Dovilė Jakubauskaitė

9. Tadas Volodkevičius

Fortepijono skyrius (46 laida)

1. Gytė Svipaitė

2. Irūna Valukonytė

3. Kamilė Blaževičiūtė

4. Aistė Kazakevičiūtė

5. Goda Goborovaitė

Akordeono skyrius (48 laida)

1. Benas Jezerskas

2. Urtė Valentaitė

3. Vakaris Giedraitis

Chorinis dainavimas (32 laida)

1. Gabija Jurėnaitė

2. Paula Rudzytė

Smuikas (12 laida)

1. Kamilė Pranevičiūtė

Saksofonas(12 laida)

1. Martynas Matulevičius

2. Rokas Vaitulionis

Išilginė fleita (2 laida)

1. Veronika Kastygovaitė

Baigimo metai 2019

Dailės skyrius (27 laida):

1. Austėja Jarusevičiūtė

2. Samanta Opolskytė

3. Marta Skripkauskaitė

4. Kornelija Čitavičiūtė

5. Urtė Lukoševičiūtė

6. Augustė Pliuskytė

7. Gerda Skvarčiūtė

8. Gabija Miliauskaitė

9. Greta Kandratavičiūtė

10. Dovydas Narusevičius

11. Dovilė Vekterytė

Fortepijono skyrius (45 laida)

1. Karolina Kubiliūtė

2. Gabija Pilkionytė

3. Ema Galiauskaitė

4. Gabrielė Paliutytė

5. Urtė Jasinskaitė

6. Ūla Bakanovaitė

Akordeono skyrius (47 laida)

1. Aleksas Muliuolis

2. Augustas Petrauskas

3. Milena Kundrotaitė

4. Gabrielė Gausaitė

5. Viktorija Ulerytė

Estradinis dainavimas (13 laida)

1. Milvydė Lukoševičiūtė

Estradinis dainavimas ir smuikas (11 laida)

1. Rugilė Kubiliūtė

Saksofonas (11 laida)

1. Tadas Miklušis

2. Martynas Butkauskas

3. Augustas Vaitkevičius

Gitara (4 laida)

1. Dominykas Stučka

2. Kristupas Stučka

Chorinis dainavimas (31 laida)

1. Augustė Slavinskaitė

2. Luka Kėrytė

3. Meda Grabauskaitė

4. Adelė Gudžiauskaitė

Choreografijos skyrius (7 laida)

1. Ugnė Černiauskaitė

2. Goda Levickaitė

3. Roberta Dereškevičiūtė

4. Toma Kajokaitė

5. Indrė Rėkutė

Baigimo metai 2018

Dailės skyrius (26 laida):

  1. Eidukaitytė Liucija
  2. Ivanauskaitė Raminta
  3. Jančiukaitė Sandra
  4. Jefimovas Kasparas
  5. Kaleininkaitė Rūta
  6. Miliauskaitė Elada
  7. Pavilonytė Paulina
  8. Talačkaitė Simona
  9. Zdančiukaitė Ema
  10. Štukauskas Benas

Veisiejų skyriaus meninės kalvystės (7 laida):

  1. Černeckas Lukas
  2. Derilovas Modestas
  3. Kazakevičius Gytis
  4. Kėrys Justas
  5. Mikelionis Tautvydas
  6. Taraskevičius Žygimantas
  7. Želionis Tautvydas

Fortepijono skyrius (44 laida):

  1. Bakanovaitė Ema
  2. Černeckaitė Rima
  3. Čėsnaitė Gabija
  4. Grigaitytė Monika
  5. Merkininkaitė Gabrielė

Akordeono skyrius (46 laida):

  1. Karaliūnaitė Ieva
  2. Margelis Tomas
  3. Maslauskas Emilis
  4. Maziukas Mykolas
  5. Žukauskas Domantas

Estradinis dainavimas (12 laida):

  1. Pečiulytė Kamilė

Išilginė fleita (1 laida):

  1. Sasnauskaitė Inesa
  2. Sorakaitė Emilija

Gitara (3 laida):

  1. Vaitulionis Vakaris

Saksofonas (11 laida):

Choreografijos skyrius (7 laida):

  1.  Petruškevičiūtė Miglė
  2.  Vaitulionytė Vesta
Baigimo metai 2017

 Dailės skyrius (25 laida):

                      1. Rugilė Jonuškaitė 

                      2. Matas Cibulskas 

                      3. Raminta Žiemelytė 

                      4. Ieva Jezerskaitė 

                      5. Andrius Valasevičius

                      6. Regimantas Vitkauskas

                      7. Eglė Malinauskaitė 

                      8. Gintautė Menkevičiūtė

                      9. Mantas Slipkauskas 

                     10. Lukas Ivanauskas   

                     11. Nedas Bartusevičius 

                     12. Paulina Paužaitė 

                     13. Gintarė Radzivilavičiūtė 

 

                       Fortepijono skyrius (43 laida):

                     1. Monika Struckutė 

                     2. Medeina Struckutė 

                     3. Kamilė Gibaitė  

                     4. Ugnė Sadeckaitė 

                     5. Valentinas Černeckas 

 

                      Akordeono skyrius (45 laida):

                     1. Tomas Kliučinskas 

                     2. Gabija Sukackaitė 

                     3. Paulius Kazokas 

 

                      Chorinio dainavimo klasė (30 laida):

                     1. Rojus Gražulevičius 

                     2. Simona Petruškevičiūtė 

                     3. Meda Štarolytė 

                     4. Agnius Jazbutis 

 

                       Smuiko klasė (10 laida):

                     1. Martyna Tamulionytė 

 

                       Choreografijos skyrius (6 laida):

                     1. Gabija Aleksonytė 

                     2. Beatričė Jakulevičiūtė 

                     3. Nojus Jarmala 

Baigimo metai 2016

Dailės skyrius (24 laida):
    1. Monika Šoliūnaitė
    2. Miglė Stučkaitė
    3. Jokūbas Čivinskas
    4. Deimantė Marija Graževičiūtė
    5. Aira Radzevičiūtė
    6. Indrė Vasiliauskaitė
    7. Julija Mazurkevičiūtė
    8. Aldas Albavičius
    9. Evelina Sasnauskaitė
   10. Gabija Griškonytė
   11. Rytis Skvarčius
   12. Monika Zorūbaitė
   13. Paulius Bundza
     
Veisiejų meninės kalvystės skyrius (6 laida): 

1. Rytis Česnavičius
2. Deividas Čepauskas
3. Andrius Sukackas
4. Mindaugas Mikelionis
5. Arnas Jastremskas

 Fortepijono skyrius (42 laida):
    1. Tomas Tamkevičius
    2. Eligijus Mickus
    3. Laura Lazauskaitė
    4. Paulina Katkauskaitė
    5. Tomas Mozeris
    6. Simona Kazlauskaitė
    7. Vidmantas Žibūda
    8. Viktorija Černeckaitė
    9. Sigita Šermukšnytė
    10. Tautvydas Mikelionis
 
Akordeono skyrius (44 laida):
  1. Dominykas Soraka
   2. Martynas Tumosa
   3. Vitalijus Žilvys
   4. Linas Rutkauskas
   5. Martynas Daugėla
   6. Erika Ulerytė
   7. Erika Šmatavičiūtė
 
 
Chorinio dainavimo klasė (29 laida):
1. Eglė Jarmalaitė

2. Diana Česnakevičiūtė

3. Deinara Vereščinskaitė
4. Agnė Židžiūnaitė
5. Aurelija Kisielytė
6. Gabija Grabauskaitė
7. Aistė Viselgaitė
8. Martyna Krikštolaitytė

Estradinio dainavimo klasė (11 laida):
1. Erika Laukionytė
 
Gitaros klasė (2 laida):
1.Samanta Rimavičiūtė

 Saksofono klasė (10 laida)
1. Matas Budreika
2. Adomas Slančiauskas
 
Smuiko klasė (9 laida):
1. Augustė Paciukonytė

Baigimo metai 2015

45 laida

1. Greta Židžiūnaitė

2. Roberta Magilevičiūtė

3. Ugnė Zemeckaitė

4. Modesta Janulevičiūtė

5. Julija Mazurkevičiūtė

6. Matas Kaženauskas

7. Gabrielė Alubauskaitė

8. Emilija Mačionytė

9. Šarūnas Stravinskas

10. Vidmantas Landa

11. Mangirdas Kundrotas

12. Justinas Kelmelis         

13. Birutė Berškytė

14. Deimantė Baltuškonytė

15. Viktorija Andriulionytė

16. Simona Kryžokaitė

17. Saulė Vyšniauskaitė

18.  Inesa Jančiukaitė

19. Aušra Spitrytė

20. Augustas Mockevičius

21. Andrius Tulaba

22. Justina Jakštaitė

23. Einartas Vereščinskas

24. Jonas Gazdziauskas

22 dailės laida

1. Evelina Kasiulionyė

2. Karolina Aleksandravičiūtė

3. Arnas Žuklija

4. Ieva Pledaitė

5. Eisvina Jurkevičiūtė

6. Jolanta Jančiukaitė

7. Ernesta Valentukonytė

8. Ignas Buckiūnas

9. Justas Vaickelionis

10. Gabija Žukauskaitė

11. Lukas Eimanavičius

12. Rokas Petrauskas 

 

5 choreografijos laida

1. Gintarė Vasiliauskaitė

2. Rugilė Petrauskaitė

3. Gustė Česnulevičiūtė

4. Sigita Pledaitė

 

image image image
Baigimo metai 2014

44 laida

1. Eivilė Čakaitė

2. Justinas Goberis

3. Karolina Gylytė

4. Ieva Apanavičiūtė

5. Julija Kilikevičiūtė

6. Ona Slančiauskaitė

7. Neringa Valentukonytė

8. Iveta Marčiukonytė

9. Jolanda Marčiukonytė

10. Kamilė Bagdonaitė

11. Greta Navickaitė

12. Greta Gardziulevičiūtė

13. Jacinta Goberytė

14. Aivaras Čeponis

15. Raimonda Tamulionytė

 

4 choreografijos laida

1. Deimantė Blažauskaitė

2. Vilius Vasiliauskas

image image
Baigimo metai 2013

43 laida

1. Karolina Berčiūnaitė

2. Laura Ažukaitė

3. Irutė Gudebskaitė

4. Ugnė Petrovaitė

5. Justina Bogužaitė

6. Rytis Pečiukonis

7. Vincentas Misevičius

8. Povilas Slančiauskas

9. Andrius Klimas

10. Simona Alksninytė

11. Greta Žilinskaitė

12. Digna Taraskevičiūtė

13. Greta Burbaitė

14. Martyna Černiauskaitė

21 dailės laida

1. Justina Goberytė

2. Rugilė Pečiukonytė

3. Rokas Gražulevičius

4. Gytė Masiulionytė

5. Aistė Vengrauskaitė

6. Augustas Soraka

7. Edvinas Soraka

8. Viktorija Antanavičiūtė

9. Dominykas Gerasimovas

10. Benita Urmanavičiūtė

11. Evelina Jakimova

12. Vaida Jančiukaitė

13. Austina Pacukonytė

14. Kornelija Žilionytė

15. Rimgailė Kunsevičiūtė

16. Gerda Jazbutytė

17. Greta Jazbutytė

18. Dovilė Barkauskaitė

19. Žygimantas Taraskevičius

20. Austėja Pečiukonytė

21. Akvilė Goberytė

22. Laura Janauskaitė

23. Ričardas Savukynas

24. Dainius Tamošaitis

25. Tomas Jezerskas

26. Andrius Bernatavičius

27. Augustas Vaitkevičius

28. Andrius Šmulkštys

III choreografijos laida

1. Vaida Aleksandravičiūtė

2. Evelina Petuškaitė

image image
Baigimo metai 2012

42 laida

1. Justina Miknevičiūtė

2. Aistė Janulevičiūtė

3. Dovilė Palionytė

4. Ignas Mirijauskas

5. Iveta Čižikaitė

6. Gabrielė Ražukaitė

7. Nastutė Stančiauskaitė

8. Rimantė Lasevičiūtė

9. Miglė Grėbliūnaitė

10. Jonas Kilikevičius

11. Eglė Muliuolytė

12. Laurynas Jasinskas

13. Inara Maziukaitė

14. Goda Piličiauskaitė

15. Kristina Masionytė

16. Skaistė Giedraitytė

17. Radvilė Dzemydaitė

18. Kristina Sadauskaitė

19. Gintarė Petrauskaitė

20. Sonata Mockevičiūtė

21. Aistė Turčinavičiūtė

22. Jūratė Gegužytė

23. Jovita Stašiauskaitė

24. Augustina Ažukaitė

25. Margarita Rasiulytė

26. Rokas Jančiauskas

27. Gytis Petruškevičius

28. Justas Burdulis

29. Džordana Urmanavičiūtė

30. Giedrė Balčiūtė

31. Gintarė Balčiūtė

32. Martyna Gegužytė (dviguba specialybė+ dailė)

33. Roberta Gegužytė (dviguba specialybė+dailė)

II choreografijos laida

1. Greta Kavaliauskaitė

2. Gabrielė Zelenauskaitė

3. Renaldas Kundrotas

4. Marius Ramanauskas

5. Agnė Jurčiukonytė

6. Ilona Bartuškevičiūtė

7. Laura Pledaitė

 

20 dailės laida

1. Modestas Vievesis

2. Modestas  Turčinas

3. Karolina Šerkšnaitė

4. Dovilė Kardokaitė

5. Gintarė Talandzevičiūtė

6. Andrius Remeikis

7. Ignas Zablackas

8. Lina Tamkevičiūtė

9. Lukas Savostas

10. Evaldas Rudis

11. Ineta Ivoškaitė

12. Dalia Janulionytė

13. Aušra Lajauskaitė

14. Vytautas Janulionis

15. Simona Berškytė

16. Augustas Muliuolis

17. Remigijus Žukauskas

18. Almantas Žukauskas

19. Eimantas Čepauskas

20. Dainius Miliauskas

21. Artūras Juškauskas

22. Donatas Valka

23. Deividas Gylys

24. Laurynas Armanavičius

image image
Baigimo metai 2011

41 laida

1. Karolina Kardokaitė

2. Vestina Lenkauskaitė

3. Vytautas Sakalauskas

4. Ąžuolas Karalukas

5. Greta Narkevičiūtė

6. Simona Vekterytė

7. Eglė Kašelionytė

8. Žygimantas Muliuolis

9. Žydrūnė Mickutė

10. Eurika Laukionytė

11. Mingailė Kočiūnaitė

12. Aušra Kazokaitė

13. Eglė Janukonytė

14. Neta Burbaitė

15. Inga Basevičiūtė

16. Ieva Navickaitė

17. Viktorija Vainaitė

18. Liucija Klimaitė

19. Virginija Milukaitė

20. Vaida Sakalauskaitė

21. Evelina Lisauskaitė

22. Gabrielė Urmanavičiūtė

19 dailės laida

1. Jogailė Malinauskaitė

2. Rūta Jaruševičiūtė

3. Indrė Krivenokaitė

4. Tomas Černiauskas

5. Akvilė Petuškaitė

6. Eglė Kukučionytė

7. Virginija Juknevičiūtė

8. Ineta Talandytė

9. Sandra Šilanskaitė

10. Kristina Plečkaitytė

11. Justinas Vaitkevičius

12. Ignas Klėjus

13. Lukas Valiukevičius

14. Jovita Burdulytė

15. Živilė Jerašiūtė

16. Ingrida Čepanonytė

17. Tautvydas Grigaliūnas

18. Viktorija Tulickaitė

19. Kristina Bučinskaitė

20. Laura Bielskaitė

21. Dominykas Murauskas

22. Paulius Varna

23. Miglė Bernatavičiūtė

24. Viktorija Tomelytė

25. Gabrielė Žvaliauskaitė

26. Donata Kėrytė

27. Justinas Dzemyda

28. Rytis Sadeckas

29. Robertas Sadeckas

30. Tautvydas Žaliaduonis

31. Darius Šraiba

32. Arminas Padas

33. Povilas Dzevyžis

34. Mindaugas Varnelis

35. Rytis Burba

I choreografijos laida

1. Kęstutis Bartuškevičius

image image
Baigimo metai 2010

40 laida

1. Laurita Pileckaitė

2. Aistė Eidukaitytė

3. Eglė Skirkevičiūtė

4. Loreta Zaburaitė

5. Monika Goberytė

6. Justina Karalukaitė

7. Gintarė Varnelytė

8. Gerda Varnelytė

9. Sandra Sakalauskaitė

10. Gabija Kisieliūtė

11. Airina Mazėtytė

12. Arminas Valukonis

13. Violeta Česnulytė

14. Gabrielė Pečiulytė

15. Giedrė Bacevičiūtė

16. Justina Ramanavičiūtė

17. Inga Štarolyė

18. Ieva Vyšniauskaitė

19. Simona Urbonavičiūtė

20. Lina Mikalonytė

21. Liveta Bagdonaitė

22. Reda Baliukaitė

23. Karolis Talandis

24. Neringa Kalėdaitė

25. Rokas Ramanavičius

26. Viktorija Kraučelytė

27. Gesta Čerkauskaitė

 

18 dailės laida

1. Karolina Petrauskaitė

2. Akvilė Vasiliauskaitė

3. Beata Cimakauskaitė

4. Ovidijus Kazlauskas

5. Gintarė Kazlauskaitė

6. Erika Vasiliauskaitė

7. Aurimas Aleksandravičius

8. Deimantė Katkauskaitė

9. Simona Varaniūtė

10. Erika Spitrytė

11. Rūta Gadišauskaitė

12. Greta Gadišauskaitė

13. Emilis Urmanavičius

14. Silvija Danauskaitė

15. Laura Katkauskaitė

16. Rūta Matukaitytė

17. Tadas Varnelis

18. Povilas Goberis

19. Arvydas Maciunskas

20. Lukas Jakštas

21. Karolis Zelenauskas

22. Žilvinas Černiauskas

23. Vaidas Želionis

 

image
Baigimo metai 2009

39 laida

1. Jurgita Miknevičiūtė

2. Miglė Pečiulytė

3. Viktorija Ažukaitė

4. Andželika Eidukynaitė

5. Kristina Jakimova

6. Greta Cimakauskaitė

7. Brigita Margelytė

8. Jolita Aranauskaitė

9. Evelina Stanulytė

10. Gabrielė Žvaliauskaitė

11. Skirmantas Sinkevičius

12. Brigita Kunsevičiūtė

13. Tadas Juknevičius

14. Darius Sadeckas

15. Arnoldas Bendaravičius

16. Dovilė Ragelytė

17. Greta Stankevičiūtė

18. Rūta Kunigėlytė

19. Kristina Daugėlaitė

20. Roberta Bubnelytė

21. Greta Lukoševičiūtė

22. Žygimantas Lukoševičius

23. Renata Kvedaraitė

24. Evelina Stankutė

25. Reda Tumosaitė

26. Guoda Mockevičiūtė

27. Aina Jaciunskaitė

17 dailės laida

1. Karolina Merkininkaitė

2. Virginija Rimkutė

3. Sigita Subačiūtė

4. Mantas Žuklija

5. Sonata Stankevičiūtė

6. Vaida Lenkauskaitė

7. Kristina Sujetaitė

8. Virginija Kazlauskiatė

9. Karolis Boruta

10. Karolis Audiejaitis

11. Tomas Varnelis

12. Tomas Pocaitis

13. Marius Maciunskas

image
Baigimo metai 2008

38 laida

1. Loreta Spitrytė

2. Greta Gazdziauskaitė

3. Sandra Pileckaitė

4. Erika Žėkaitė

5. Agnė Valukonytė

6. Justinas Talandis

7. Edvinas Akromas

8. Dainius Grendelis

9. Aušra Ragelytė

10. Erika Mankutė

11. Irma Jankauskaitė

12. Gintarė Stankevičiūtė

13. Ingrida Baltuškonytė

14. Vaida Aleksandravičiūtė

15. Deimantė Gorochovenkaitė

16. Justina Kliorikaitytė

17. Gabrielė Taraskevičiūtė

18. Gerda Dimšaitė

19. Rugilė Vievesytė

20. Vaida Kvederytė

21. Dovilė Sujetaitė

22. Jovita Jurkonytė

23. Kristina Panebažytė

16 dailės laida

1. Edvardas Balevičius

2. Jonas Grėbliūnas

3. Indrė Knyzaitė

4. Virginija Valentukonytė

5. Monika-Janina Paškevičiūtė

6. Marta Rutkauskaitė

7. Dovydas Gegužis

8. Elena Ščerbetkaitė

9. Indrė Zubravičiūtė

10. Greta Tamulionytė

11. Juozas Talandis

12. Tomas Dvareckas

13. Edgaras Cimakevičius

14. Vita Čyžiūtė

15. Agnė Žėkaitė

16. Asta Žakauskaitė

17. Aistė Urbonaitė

image
Baigimo metai 2007

37 laida

1. Ernesta Matulevičiūtė

2. Žygimantas Narkevičius

3. Donata Kėrytė

4. Andrius Bendaravičius

5. Agnė Leskauskaitė

6. Agnė Goberytė

7. Kasparas Matulevičius

8. Eglė Aleksandravičiūtė

9. Edvardas Čepanonis

10. Raminta Matušaitytė

11. Erika Spitrytė

12. Ingrida Žūkaitė

13. Ieva Dumbliauskaitė

14. Greta Kunigiškytė

15. Mantas Juškauskas

16. Jovita Karaliūnaitė

 

15 dailės laida

1. Aušra Barštytė

2. Justas Bareikis

3. Tomas Kachnevičius

4. Lina Naktinskaitė

5. Donatas Ramanavičius

6. Vytenis-Jonas Sinkevičius

7. Eglė Samuchovaitė

image
Baigimo metai 2006

36 laida

1. Virginija Kazlauskaitė

2. Justinas Stankevičius

3. Akvilė Blaževičiūtė

4. Svajūnė Blaževičiūtė

5. Neringa Truskaitė

6. Ramūnas Vidra

7. Ernestas Margelis

8. Simona Baliutytė

9. Giedrius Kelmelis

10. Rytis Mickevičius

11. SaivaBendaravičiūtė

12. Vytautas Bernotas

13. Jolanta Labenskaitė

14. Evelina Plytnikaitė

15. Inga Surdokaitė

16. Rugilė Dimšaitė

17. Ineta Sabestinaitė

18. Kristina Sujetaitė

19. Neringa Kazlauskaitė

20. Ineta Stankevičiūtė

21. Sandra Jankauskaitė

22. Rūta Rimavičiūtė

14 dailės laida

1. Gabrielė Vžesniauskaitė

2. Austina Vžesniauskaitė

3. Išchanui Mirzakhanyan

4. Julita Dimšaitė

5. Virgita Svipaitė

6. Aistė Minkevičiūtė

7. Jurgita Berškytė

8. Dalė Berškytė

image image
Baigimo metai 2005

35 laida

1. Rasa Pocevičiūtė

2. Simonas Bradūnas

3. Gintarė Brazauskaitė

4. Rasa Savulytė

5. Simona Sakalauskaitė

6. Raimonda Bučionytė

7. Birutė Kaženauskaitė

8. Gerda Sakalauskaitė

9. Povilas Kelmelis

10. Laimonas Jurčiukonis

11. Rimvyda Jakimavičiūtė

12. Stasys Zubrevičius

13. Laura Jakimavičiūtė

14. Inga Kelmelytė

15. Darius Račkauskas

16. Laura Bigėlytė

17. Sonata Karaškevičiūtė

18. Agnė Paulionytė

19. Kamilis Zoluba

20. Sandra Kalėdaitė

21. Viktorija Puodžiūnaitė

22. Vaiva Mociejūnaitė

23. Linas Kleiza

13 dailės laida

1. Eglė Baliutytė

2. Ignas Blauzdys

3. Eimantas Mizeras

4. Daina Sabestinaitė

5. Inga Jurčiukonytė

6. Dovilė Severinaitė

7. Simona Raguckaitė

8. TomaAdomavičiūtė

9. Vytautė Povilanskaitė

10. Vytautas Gegužis

11. Toma Urbonavičiūtė

12. Ina Šiumbrevičiūtė

13. Asta Tamkevičiūtė

14. Gintarė Volungevičiūtė

15. Aida Labalaukytė

16. Daiva Petručionytė

17. Gintarė Leonavičiūtė

18. Eglė Bernatonytė

19. Eimantė Pileckaitė

20. Milita Kardokaitė

21. Eglė Baležentytė

22. Kristina Baliukonytė

23. Inga Planutytė

image image