Pereiti į pagrindinį turinį
Skyriai

Informacija apie mokyklos skyrius

Daugiau informacijos...
Tėvams ir mokiniams

Informacija tėvams ir mokiniams

Daugiau informacijos...
Kolektyvai

Informacija apie mokyklos kolektyvus

Daugiau informacijos...

Naujienos

Archyvas
stovykla

Vaikų vasaros poilsio programos „Kūrybos paletė 6“

Skaityti daugiau...
atranka

Atranka smuiko mokytojo(s) pareigoms užimti

Skaityti daugiau...

Parašykite mums

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie mūsų mokyklos veiklą - parašykite žinutę

Laimėtojai

Mūsų laimėtojai

Mokykla turi daug talentų, kurie džiugina savo pasiekimais

„Lazdijų meno mokykla yra ta vieta, kur aš užaugau kaip asmenybė. Šiandien, po beveik 20 metų, kai šioje mokykloje nuskambėjo paskutinis mano išmoktas akordas, aš drąsiai galiu teigti, jog tai, ką man davė ši mokykla per muziką – yra kertiniai akmenys. Kūrybiškai žvelgti į pasaulį, niekada nesustoti ir judėti pirmyn, link savo tikslų – lyg ta gaivališka, plaukianti melodija, kuri mane veda tolyn. Šioje mokykloje visada jutau šilumą, palaikymą ir padrąsinimą. Puikūs mokytojai, kurie visuomet kantriai išklausydavo ne tik darnių konsonansų, bet ir nesuskambančių disonansų, vedė į priekį muzikos ir meno pažinimo keliu. Visiems jauniems žmonėms, kurie nežino, ar verta, drąsiai sakau – tai neįkainojama galimybė atrasti savyje užslėptų talentų ir juos išlaisvinti – muzikos kūrinyje, paveiksle, dainoje... Nuoširdžiai Jums AČIŪ už amžinai skambančią muziką širdy, už tas nuostabias melodijas, kurios ne tik pirštuose, bet ir sieloje tebegyvena!.. ”

Rasa

„Džiaugiuosi, kad pasirinkau muziko kelią, kurio pradžia buvo Lazdijų meno mokykloje. Savo šaunios mokytojos Irutės dėka šiandien esu ten, kur noriu būti. Mokytoja padėjo man apsispręsti renkantis profesiją ir neabejoti savo pasirinkimu – šiandien aš VDU Muzikos akademijos studentas. Esu dėkingas mokyklai ir mokytojams.  ”

Mangirdas

„Lazdijų meno mokykloje prasidėjo pirmieji mano kūrybiniai žingsniai, konkursai, laimėjimai, kurie man leido kopti į viršų kaip menininkei. Čia susipažinau su keramika, piešimo subtilybėmis, plačia tapybos palete, kuri lydi mane iki pat šios dienos. Būdama antroje klasėje, dar nesupratau kiek daug dailės pamokos gali nulemti mano ateitį, bet šiandien džiaugiuosi, kad tinkamu laiku atsidūriau Lazdijų meno mokykloje. ”

Karolina Aleksandravičiūtė

Kviečiame mokytis mūsų mokykloje

Plačiau