Naujienos

INFORMACIJA DĖL NUOTOLINIO UGDYMO LAZDIJŲ MENO MOKYKLOJE

Paskelbta 2020 - 03 - 23

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos teisiniais aktais, nuo 2020 m. kovo 30 d. Lazdijų meno mokykla organizuoja ugdymo procesą nuotoliniu būdu. Mokykla ir mokytojų bendruomenė tam yra pasiruošusi.
Visa informacija tėvams ir mokiniams bus teikiama per elektroninį dienyną „TAMO“. Bendroji informacija skelbiama socialiniame tinkle https://www.facebook.com/lazdijumenomokykla/
Dalykų mokytojai su jumis susisieks įvairiomis galimomis priemonėmis (telefonu, e. paštu, per elektroninį dienyną „TAMO“. Gausite tikslias ir aiškias nuorodas, kaip vyks mokymas nuotoliniu būdu. Galite ir jūs patys susisiekti su mokytojais jums patogiu būdu.
Mokėjimo tvarka už mokslą kol kas išlieka ta pati iki to laiko, kol Lazdijų rajono savivaldybės taryba nenustatė kitaip.
Prašome visus, kurie esate neprisijungę, iki kovo 30 d. prisijungti prie elektroninio dienyno „TAMO“ ir nuolat sekti esamą informaciją. Dėl prisijungimo prie dienyno bendrauti su direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Tulabiene (el. p. diana.tulabiene@lazdijai.lt, tel. 8 698 72 517).
Mieli tėveliai ir mokiniai,
Prašome aktyvaus bendravimo su mūsų mokytojais ir reikalui esant su mokyklos administracija. Būkite atviri ir išsakykite savo lūkesčius, galimybes, pastebėjimus, rekomendacijas. Ugdymą stengsimės organizuoti Jums tinkamomis formomis, priemonėmis ir patogiu laiku. Sieksime, kad ugdymo turinys ir Jūsų vaikų pažanga nenukentėtų. Atsižvelgsime į tai, kad Jūsų vaikai bendrojo ugdymo mokyklos dalykus taip pat mokysis nuotoliniu būdu. Todėl labai stengsimės jiems nedidinti mokymosi krūvio, kad nesukeltume nepatogumų. Individualius nuotolinio mokymosi dalykus aptarsite (telefonu ar kitomis ryšio priemonėmis) su kiekvieno dalyko mokytojais.
Pagrindinė komunikavimo priemonė bus elektroninis dienynas „TAMO“.
Bus suformuotos aiškios užduotys, pateikta mokomoji medžiaga. Mokiniams bus nurodyta kaip ir ką atlikti. Nurodytas atsiskaitymo laikas ir forma (GRĮŽTAMASIS RYŠYS). Grįžtamąjį ryšį (testavimas, el. paštas, video ar audio įrašas) mokinys ir mokytojas aptars iš anksto ir pritaikys pagal mokinio technines galimybes. Bus organizuojamos tiesioginės (iš anksto sutartu, pagal pamokų tvarkaraštį laiku), nuotolinės ir mišrios pamokos. Dalykų nuotolinio ugdymo įgyvendinimui reikalingos priemonės:
• Interneto ryšys;
• Kompiuteris arba planšetė, išmanusis mobilus telefonas;
• Prisijungimas prie elektroninio dienyno „TAMO“.
Ugdymo turinys bus vykdomas vadovaujantis ugdymo programomis. Dalykų mokytojai, įvertinę galimybes ir atsižvelgdami į mokinių individualius poreikius bei galimybes parinks metodus, būdus, priemones, komunikavimo programas. Drąsiai sakykite, jei numatomi ugdymo metodai, priemonės, būdai ar laikas Jums netinka.
Numatoma naudoti Viber, Skype, Whatsapp, Messenger, el. paštą, elektroninį dienyną „TAMO“ bei kitas mokytojų pasirinktas komunikavimo programas.
VISIEMS SVEIKATOS IR GEROS NUOTAIKOS.
Administracija

Konkurso-parodos „Žiemos spalvos“ apdovanojimai

Paskelbta 2020 - 01 - 23

Sausio 23 d. Lazdijų krašto muziejuje vyko Lazdijų rajono savivaldybės mokinių piešinių konkurso-parodos „Žiemos spalvos“ nugalėtojų apdovanojimai. Džiugu, jog konkurse sėkmė lydėjo mūsų mokyklos dailės skyriaus ir ankstyvojo integruoto ugdymo mokinius.

Koncertas ,,Muzikuokime kartu"

Paskelbta 2020 - 01 - 22

Sausio 17 d. Lazdijų meno mokykloje vyko XI – asis ansamblių koncertas ,,Muzikuokime kartu“.  Koncerto programoje skambėjo įvairios sudėties instrumentinių ir vokalinių ansamblių atliekami muzikos kūriniai. Koncertą vedė mokytoja Vilma Grigaitienė.

Skelbiamas konkursas choreografijos (liaudies ir klasikinio šokio) mokytojo pareigoms užimti

Paskelbta 2020 - 01 - 15

Lazdijų meno mokykla skelbia konkursą choreografijos mokytojo (liaudies ir klasikinio šokio) pareigybei užimti.
Pretenduojantys į šią pareigybę privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
5. Gyvenimo aprašymą.
Atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Kviečiame!

Paskelbta 2020 - 01 - 15

„Vilnos vėlimo" programa

Paskelbta 2020 - 01 - 15

Džiaugiamės Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi „Vilnos vėlimo" programos rezultatais - nuostabiais, meniškais programos dalyvių atliktais darbais. Už galimybę vykdyti programą dėkojame Lazdijų rajono savivaldybei ir programos mokytojai Vilmai Busilaitei.

Puslapiai