Mokinių, priimtų į Lazdijų meno mokyklą 2020/2021 m. m. sąrašas

DAILĖS SKYRIUS
Lazdijų skyrius

  1. Būdava Jonas
  2. Bučionytė Goda
  3. Jakulevičiūtė Gabija
  4. Milius Kajus
  5. Moceikaitė Kornelija
  6. Kasparavičiūtė Saulė
  7. Švelnikas Lukas
  8. Valaikaitė Vilija
  9. Jurėnaitė Gabija
  10. Šliaužytė Roberta
  11. Sukackaitė Aistė
  12. Baltuškonytė Justina

Veisiejų skyrius

  1. Jarmalaitė Adelija 
  2. Švitra Mindaugas Titas

Šeštokų skyrius

  1. Mikelionis Aleksas

MUZIKOS SKYRIUS
FORTEPIJONAS

  1. Kaleininkaitė Gabija (Veisiejų skyrius)
  2. Vasiliauskaitė Emilija (Lazdijų skyrius)
  3. Kolka Vytenis (Seirijų skyrius)
  4. Balčius Simonas (Veisiejų skyrius)
  5. Griškelytė Ugnė (Veisiejų skyrius)
  6. Jasinskas Naglis (Veisiejų skyrius)
  7. Bartusevičiūtė Ema (Veisiejų skyrius)
  8. Vilkavickaitė Maja (Veisiejų skyrius)
  9. Karsokaitė Gabija (Veisiejų skyrius)
  10. Mikelionytė Viltė (Lazdijų skyrius)

CHORINIS DAINAVIMAS

  1. Baliukonytė Ugnė (Lazdijų skyrius)
  2. Butkauskaitė Ieva (Lazdijų skyrius)
  3. Pranevičiūtė Goda (Lazdijų skyrius)
  4. Varnagirytė Urtė (Lazdijų skyrius)

ESTRADINIS DAINAVIMAS

  1. Vilkialytė Liepa (Lazdijų skyrius)
  2. Tamkevičiūtė Viltė (Lazdijų skyrius)
  3. Stonkutė Miglė (Veisiejų skyrius)
  4. Bubnelytė Margarita (Veisiejų skyrius)
  5. Kunigonytė Saulė (Šeštokų skyrius)

AKORDEONAS

  1. Baliukonis Kajus (Lazdijų skyrius)
  2. Žukauskas Simonas (Lazdijų skyrius)
  3. Jančius Gustas (Veisiejų skyrius)
  4. Žalnerauskas Dominykas (Veisiejų skyrius)

SMUIKAS

  1. Valentukonytė Ema (Lazdijų skyrius)

GITARA

  1. Pavasaris Kajus (Lazdijų skyrius)

CHOREOGRAFIJOS SKYRIUS
Ankstyvasis ugdymas

  1. Kazlauskas Ajus
  2. Juknevičiūtė Ieva
  3. Karakaitė Marija
  4. Lenkauskaitė Emilė
  5. Markinaitė Urtė
  6. Paulionytė Rusnė
  7. Petruškevičiūtė Viltė
  8. Sinkevičiūtė Skaistė
  9. Vansauskaitė Aušrinė
  10. Žukauskaitė Emilija

Pradinis ugdymas

  1. Kasparavičiūtė Saulė
  2. Čėplaitė Melita
  3. Seniūnaitė Goda
  4. Jančiulytė Urtė

ANKSTYVASIS INTEGRUOTAS UGDYMAS (Lazdijų skyrius)

 

  1. Adomynaitė Luknė
  2. Bedunkevičiūtė Patricija
  3. Griškonytė Berta
  4. Griškonis Jonas
  5. Litvinas Lukas
  6. Maskaliūnaitė Laura Sofija
  7. Mažeikaitė Milita
  8. Miklušytė Mėta
  9. Miškinytė Grytė
  10. Naujalis Jokūbas
  11. Naujalis Dominykas
  12. Račkauskaitė Gustė
  13. Sušinskas Motiejus
  14. Šeštokaitė Atėnė

ANKSTYVASIS INTEGRUOTAS UGDYMAS (Veisiejų skyrius)

  1. Austrotaitė Viltė
  2. Dumbliauskaitė Kotryna
  3. Janušonytė Auksė
  4. Pileckaitė Urtė
  5. Sabaliauskaitė Smiltė
  6. Švitraitė Amelija Milda
  7. Valinskaitė Andrėja
  8. Vigraitytė Andrėja
  9. Žalnerauskaitė Akvilė

ANKSTYVASIS INTEGRUOTAS UGDYMAS (Seirijų skyrius)

  1. Banevičius Nojus
  2. Gylytė Karolina
  3. Ivanauskaitė Milda
  4. Jurčiukonis Rajanas
  5. Kašelionis Džiugas
  6. Kolkaitė Emilija
  7. Lepeškaitė Rytė
  8. Matulionytė Austėja
  9. Mitkus Margiris
  10. Mociejūnas Vakaris
  11. Nečepurenka Aurimas
  12. Nevulis Meinardas
  13. Talandytė Miglė
  14. Babarskas Arijus

IŠPLĖSTINIS UGDYMAS

  1. Blaževičiūtė Kamilė
  2. Goborovaitė Goda
  3. Kazakevičiūtė Aistė
  4. Matulevičius Martynas
  5. Pranevičiūtė Kamilė
  6. Samuchovaitė Gabrielė
  7. Rudzytė Paula
  8. Svipaitė Gytė
  9. Valukonytė Irūna
  10. Volodkevičius Tadas